Henkel'de fırsatlar

 • Neden Henkel?

 • Mevcut iş fırsatlarını nerede bulabilirim?

 • Bana en uygun pozisyonu nasıl bulabilirim?

"Henkel ruhu"

Bazıları önemli olanın katılmak olduğunu söyler. Fakat Henkel'de kazanmak için oynuyoruz. Dünyanın her yerinde çalışanlarımızın her birinin ortak noktası ekstra motivasyon, hırs ve tutkudur. Her bir ticari birimde, her bir işte ve şirketin her bir seviyesinde bunu görebilirsiniz.

Henkel'in başarısı yeni tecrübelere açık, yenilikçi markalarımız ve lider teknolojilerimiz için dünyada yeni fikirler arayan, girişimci ruhlu insanlar üzerine kuruludur.

Dünya çapında Henkel'liler tek bir fikir altında birleşmektedirler: Biz tek bir ekibiz. "Henkel ruhu" budur.

İlginizi çektik mi? Daha fazla öğrenmek istiyor musunuz?
Bizimle iletişim kurun - ister etkinliklerimizden birine ulaşın, isterseniz bugün aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla online başvuru yapın: www.henkel.com.tr/jobs.


Mevcut iş tekliflerimizi internet sitemizde "Kariyerler" "İş teklifleri bul" aracılığıyla bulabilirsiniz.
Heyecan verici kariyer fırsatlarımızı inceleyin ve şu adrese başvurun: www.henkel.com.tr/jobs.

Ayrıca Türk Henkel’de iş ve staj fırsatlarını www.kariyer.net portalından takip edebilir ve size uygun olan posizyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Henkel'deki mevcut bütün boş pozisyonları burada bulabilirsiniz www.henkel.com.tr/jobs.

Tek yapmanız gereken, iş portalındakı iş profilini doldurmak ve 'iş ajanını' etkinleştirmektir. Profilinize bağlı olarak, gelecekteki iş fırsatları konusunda bilgilendirileceksiniz. İyi şanslar.

Başvuru süreci

 • Henkel'de bir pozisyona nasıl başvururum?

 • Başvuruma hangi belgeleri eklemeliyim?

 • Birkaç işle ilgileniyorum. Aynı zamanda birden fazla pozisyona başvurabilir miyim?

 • İlgi çekici bir pozisyon buldum, fakat kiminle temas kurmam gerektiğine dair bilgi yok. Ne yapmalıyım?

 • İş teklifi İngilizce yazılmış - başvurumu da İngilizce yazayım mı?

 • Sitenizde hala açık olan iş ilanının ilan tarihi eski. Bu hala açık bir pozisyon mu?

 • Başvurumla ilgili sorularımın olması durumunda kiminle temas kurmalıyım?

 • Kayıtla ilgili sorularımın olması durumunda kiminle temas kurmalıyım?

 • Henkel'de başvuru sürecinin süresi nedir?

 • Başvuru süreci zarfında başvurumun durumu hakkında geribildirim alacak mıyım?

Başvuru sürecimiz standart olduğu için adaylar profillerini aşağıdaki linkte tıklayarak doldurmalıdır: www.henkel.com/career.
İlgilendiğiniz ve kendisiyle ilgili yeterliğe sahip olduğunuz bir pozisyon fark etmeniz durumunda yapmanız gereken tek şey online başvuru yapmaktır. Bu kadar basit! İyi şanslar.

En önemlileri özgeçmişiniz (CV) ve sertifikalarınızdır. Online başvuru sistemimiz size, boş pozisyonlarımız için mükemmel aday olduğunu gösterebileceğiniz profilinizi oluşturabilme fırsatını vermektedir.

Lütfen bize gerekli bütün başvuru belgelerini (örn. staj raporları, diploma, akademik geçmiş) PDF formatında dijital dosya olarak gönderin.

Evet – online başvuru sistemimizde profilinizi doldurmanız yeterlidir. Online profiliniz tamamlandıktan sonra birden fazla pozisyona başvurabilirsiniz.

İşe alma ekibi başvurunuzu inceleyecektir, bu nedenle doğrudan bir irtibat kişisi bulunmamaktadır. Herhangi bir irtibat kişisi yoksa genel bir hitap kullanın, örneğin: 'İlgili kişiye' veya 'Sayın'.

Evet, lütfen. Henkel'in uluslararası bir şirket olması nedeniyle dünyanın her yerinden iş arkadaşlarıyla çalışacaksınız ve İngilizce bizim resmi şirket dilimizdir. Genel 'kural' şudur: lütfen başvuruyu iş tanıtımıyla aynı dilde yazın.

Evet. Online başvuru sistemimizdeki bütün iş ilanları hala aktiftir ve doldukları zaman kaldırılırlar. Stajlar yıllık olarak teklif edilmektedir, bu nedenle iş ilanını her zaman açık bulacaksınız. İlan tarihi sizi endişelendirmesin.

İşe alma ekibimiz başvurunuzla ilgili bütün talepler konusunda size yardımcı olacaktır. Ekiple buradan temas kurun.

Herhangi bir teknik sorunuzun veya online başvuru süreciyle ilgili sorularınızın bulunması halinde lütfen buraya tıklayınız.

İş profiline bağlı olarak değişebilir. Genelde ilk başvurunuzdan yetleştirmeye kadar dört hafta geçebilir. Burada Henkel’deki başvuru ve seçme süreci hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Henkel'de açık bulunan her bir pozisyon tektir ve doğru adayın bulunması Henkel için olduğu kadar işe alınan aday için de önemlidir. Hem adayın hem de şirketin birbirlerine uyduklarından emin olmak istiyoruz. Bütün süreç boyunca adaylara geribildirim sağlayacağız.

Staj

 • Henkel'de herhangi bir zaman staj yapabilir miyim? Ne zaman başvurmam gerekiyor?

 • Henkel'in staj fırsatları sunduğu iş alanları nelerdir?

Staj tarihlerimiz esnek olup dönem takviminize bağlı değildir.

Ticari, kimyasal ve teknolojik iş birimlerimizde staj fırsatlarımız bulunmaktadır.

Aşağıdaki alanlarda staj imkanı sunuyoruz:
• Pazarlama, Satış, Pazar Araştırması
• Satın Alma, Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi
• Finans, Muhasebe, Kontrol
• İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim, BT ve Hukuk
• Ürün Geliştirme, Araştırma ve Analitik, Ambalajlama

Mevcut staj pozisyonlarımızın bir listesini görmek için lütfen şu inernet sitesini kontrol edin: İşler ve Başvuru veya şu adresteki iş arama motoruna başvurun: Henkel Kariyerleri Facebook sayfası.

Henkel'de siz

 • Henkel mesleki eğitim bakımından ne sunuyor?

 • Çalışanlar iş alanları arasında ve/veya başka bir ülkeye geçiş yapabilirler mi?

Henkel, yarının zorluklarına bugünden hazırlanmanıza yardımcı olmak amacıyla meslek eğitimi için bir dizi yerel ve global fırsat sunmaktadır. Henkel Global Akademisi ünlü işletme okullarıyla ortaklık halinde dünyanın çeşitli yerlerinde seminerler düzenlemektedir. Henkel çalışanları Henkel eCademy'den geniş bir e-öğrenme dersleri yelpazesinden yararlanabilmektedir.

Eğitim programlarımız hakkında daha fazla bilgi almak ister miydiniz? Yanıtınız evet ise buraya tıklayınız.

Evet, aslında yeteneklerimizin esnek ve mobil olması Henkel'de bir beklentidir. Bu, şirketin geniş ve küresel bir seviyede desteklenmesine yardımcı olmaktadır.

"Üçlü İki" “Tripple Two” felsefemiz en az iki farklı rolde, iki farklı iş alanında ve iki farklı ülkede çalışmanıza izin vererek bu beklentiyi desteklemektedir. Bu felsefenin ardındaki neden farklı rollerde, ticari birimlerde ve işlevlerde çalışmanın kişisel gelişiminiz için yararlı olduğuna ve global bir şirket olarak Henkel'i kavrayışınızı geliştirdiğine inanmamızdır.

Burada eğitim programlarımız hakkında daha fazla bilgi bulacaksınız.

Henkel’deki geleceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Çeşitli Henkel çalışanlarının yüzleri. Kendinden emin görünüyorlar ve gülümsüyorlar.

Let’s dare to make an impact together.

Kariyerinize bizimle devam ettiğinizde güvene ve aidiyet duygusuna dayanan ve çeşitlilik içeren enerjik bir kültürde gelişirsiniz ve fikirlerinizi hayata geçirirsiniz.
Bir etki yaratmaya cesaretiniz var mı? Başvurunuzu bekliyoruz.